serwis GMK EXTREME - informacje, promocje

Miejsce na zapytania i porady techniczne, a także na informacje o usługach motocyklowych na terenie Opolszczyzny. Tu możesz także zareklamować swoją działalność ;)
GMK Extreme
Posty: 204
Rejestracja: 10 października 2012, 11:16

serwis GMK EXTREME - informacje, promocje

Postautor: GMK Extreme » 10 października 2012, 17:08

Obrazek


Serwis GMK EXTREME zaprasza do korzystania ze swoich usług!

- Obsługa serwisowa motocykli wszystkich marek i rodzajów.
Części oryginalne i zamienniki, rzeczowe doradztwo i wsparcie duchowe ;)
Serwis posiada autoryzację Moto Guzzi oraz wieloletnie doświadczenie z motocyklami Yamaha (udokumentowane oficjalnymi certyfikatami)

- Obsługa serwisowa quadów i skuterów wodnych - bo nie tylko dwoma kółkami człowiek żyje… :) W przypadku quadów - także prostowanie ram i wahaczy po nadgorliwym użytkowaniu.

- Naprawy powypadkowe - współpraca z rzeczoznawcami ubezpieczeniowymi, pomoc w wycenie uszkodzeń, możliwość rozliczenia z klientem lub bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Nie walcz sam z korporacyjną machiną - pozwól sobie pomóc :)

- Pomoc przy wyborze i zakupie motocykli - od doradztwa merytorycznego, aż po wyszukanie i zakupienie interesującego Cię modelu z dostawą praktycznie pod dom. Marzysz o używanych dwóch kółkach? Boisz się mozolnych poszukiwań, nieuczciwych sprzedawców i ukrytych wad technicznych? To jest opcja właśnie dla ciebie - zdaj się na fachowców i śpij spokojnie :)

- Odbiór i dostawa motocykli - wiemy, jak problematyczne może być czasem dostarczenie niesprawnego motocykla do warsztatu, dlatego oferujemy pomoc w postaci busa, którym odbierzemy maszynę spod Twojego domu i odstawimy ją już sprawną pod same drzwi. W przypadku większych napraw - usługa gratis!

- Sprzedaż, wyważanie i wymiana opon - na miejscu, bez kolejki, w atrakcyjnych cenach. Przy zakupie nowych opon w naszym serwisie - wyważenie i wymiana gratis!

- Akcje sezonowe - przygotowanie do zimowania, przeglądy i obsługa przed rozpoczęciem nowego sezonu. Motocykl też ma uczucia, nie zaniedbuj go! ;)

- Serwis na życzenie klienta wystawia faktury VAT

- W ramach akcji promocyjnej "Kobiety na motory" - do odwołania dla wszystkich motocyklistek oferujemy atrakcyjną zniżkę na materiały i robociznę przy ich ukochanych dwukołowcach!


- Usługi dodatkowe: metaloplastyka - dorabiania stelaży, uchwytów, półek, nietypowe i indywidualne projekty (kontakt: 603 773 043)

- Usługi dodatkowe: mechanik samochodowy - obsługa okresowa pojazdów osobowych, także doradztwo i doraźna pomoc przy samochodach ciężarowych (kontakt: 603 773 043)

Serdecznie zapraszamy!

GMK-EXTREME Grzegorz Bilewicz
Opole, ul. Wrocławska 200, tel. 504727751
www.gmk-extreme.pl

Awatar użytkownika
OLO
Posty: 75
Rejestracja: 30 września 2011, 23:15
Lokalizacja: Opole

Gratulacje !!!

Postautor: OLO » 15 października 2012, 15:52

No nareszcie reklama!!!!
Walcie tu jak w dym dobre ceny naprawde konkurencyjne. Mi Grzesiu uratował fazerka nie raz. Naprawde polecam pomaga i radzi jak mało kto bez popisywania się geniuszem hehe. Robi zawsze solidnie i niech przykładem będzie Fazerek Reavena który od nowości serwisuje tu maszyne i nigdy nic nie miał spartolone. Ja też nie mam co narzekać. Uważam że warto podjechać i dać do przeglądu naprawde każde moto. Przede wszystkim zaskoczy was profesjonalizm i cena. ( znaczy niska ;).Teraz Grześ szuka dla mnie Fz1 i powiem szczerze że jestem spokojny o to że będzie to zarąbista maszyna. Właśnie w tym też można na niego liczyć.
Gorąco wszystkim polecam !!!!!
Nie czytam bajek, bajki są okrutne!
Yamaha FZ 6 > Yamaha FZ 1

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 15 października 2012, 19:15

Skoro tak opiniujemy warsztaty, to może i ja coś dorzucę?

Mojego fazera chyba nie trzeba nikomu przedstawiać - w 8 lat zrobiłem nim ponad 90 tysięcy kilometrów, zwiedziłem tereny bliższe i dalsze, jeżdżąc szybciej i wolniej. W tym czasie dwukrotnie wymieniłem zestaw napędowy, raz klocki hamulcowe [wytrzymały 80 tys km!] i teraz dopiero szykuję się na wymianę łańcucha rozrządu - reszta kosztów to były typowo obsługowe wymiany oleju i filtrów. No i dwie poważne naprawy powypadkowe, z pieniędzy ubezpieczyciela..

Przez ten czas praktycznie nikt poza Grześkiem go nie dotykał - on go złożył do kupy gdy przyjechał w kartonie [kupiłem nówkę], on go rok później przełożył w całości na nową ramę [po pierwszym dzwonie na drodze..] i poskładał do kupy po fikołko-wywrotce we Wrocławiu.

Jeździłem do Grześka gdy jeszcze pracował w V2 Yamaha na Oleskiej, a ja miałem moto na gwarancji; poszedłem za nim na Budowlanych, a teraz jeżdżę do Bierkowic - to chyba tak jak się chodzi z dzieckiem przez całe życie do jednego pediatry ;D W obu przypadkach chyba zaufanie do specjalisty jest najważniejsze.

Także z czystym sumieniem mogę polecić GMK Extreme ;)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

007
Posty: 2
Rejestracja: 17 października 2012, 20:35

Postautor: 007 » 17 października 2012, 20:50

Robiłem u Grześka cały motocykl,został rozebrany a następnie złożony,i jezdzi do dziś.Poleca ten warsztat fachowa pomoc we wszystkim,łącznie z zakupem motocykla.Co do cen powiem tylko że są bardzo atrakcyjne w porównaniu z konkurencją.Długo szukałem w Opolu dobrego warsztatu,i znalazłem jak dla mnie gmk-extreme to najlepszy warsztat w mieście POLECAM

romper83
Posty: 30
Rejestracja: 01 sierpnia 2008, 21:38

Postautor: romper83 » 21 października 2012, 10:55

Witam.
Potwierdzam, że serwis i obsługa na najwyższym poziomie.
Oddawałem do Grzesia każde moto jakie posiadałem na przeglądy oraz inne usługi serwisowe. Od lekkich poprawek tudzież tuning i nie mówię tu o żadnym agro lecz o regulacji i wymianie dysz na sportowe, pełne układy wydechowe, PC III, Quickshiftery, amortyzatory, sprężyny itd. w tym także jedną naprawę powypadkową. Z żadnym motocyklem nigdy nie miałem problemów, wszystko wykonane starannie, a każdorazowo po zabiegach moto jeszcze umyte :)
Jako, że w pewnym momencie przesiadłem się do auta sportowego Subaru Impreza cały serwis również robiony był u niego oraz jak zwykle w moim przypadku podnoszenie mocy także. I znów układ wydechowy, pompa paliwa, zlecenie zrobienia FCD, wymiana turbiny, wymiana zawieszenia.
Po wszystkich zabiegach okazało się, że auto z seryjnych 208km i 280nm zyskało moc 264KM i 353 NM :shock:

W przyszłym roku znów siadam na moto i na szczęście nie muszę już szukać serwisu, ponieważ już dawno wybrałem.
Pozdrawiam i POLECAM.

Awatar użytkownika
tomski
Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2010, 17:42

Postautor: tomski » 31 października 2012, 16:29

Witam, nic dodać nic ująć, bardzo dobra obsługa, fachowość, znajomość tematu, jednym słowem profesjonalizm.
Do GMK EXTREME oddaję swoją R6-kę od kilku sezonów i nie mogę nic złego powiedzieć, motocykl jest profesjonalnie obsługiwany poczynając od przeglądów po konkretną naprawę po mocnym dzwonie.
Najważniejsze jest to, że odbierając motor z serwisu GMK jest się pewnym jakości wykonania, pewnym, że człowiek może czuć się bezpieczny a nie skończy "na drzewie" z powodu naprawy swojej maszyny w jakimś nierzetelnym serwisie lub "a'la stodole".
Jeżeli chodzi o motor to lata jak rakieta, dzięki obsłudze serwisowej nic nie stuka, nie puka... kręci się na najwyższe obroty i nie wymaga nakładów pieniężnych.
Krótko mówiąc - wybierajcie serwis sprawdzony przez nasze maszyny.
Pozdrawiam - T.

Awatar użytkownika
łobuz
Posty: 11
Rejestracja: 18 września 2012, 13:07
Lokalizacja: Opole

Postautor: łobuz » 12 grudnia 2012, 21:37

Również polecam z czystym sumieniem duża wiedza i fachowość...
sporo można się dowiedzieć,
przede wszystkim jak jest problem z moto gdzieś na mieście czy wieczorem można zawsze na niego liczyć...
serwisowałem u Grześka Vtxa a teraz Vzra i jestem bardzo zadowolony.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
youngcolor
Posty: 79
Rejestracja: 20 marca 2008, 19:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: youngcolor » 08 marca 2013, 14:20

Jak serwis motocyklowy to tylko i wyłącznie Grzesiek :)
Doświadczenia są i GMK Extreme mogę spokojnie polecić, ceny naprawdę super, jakość wykonanej pracy na celującym poziomie.
BS MOTO - sklep dla motocyklistów
NAJNIŻSZE CENY -----> www.bsmoto.pl
__
Honda Hornet 600 :)

Awatar użytkownika
Mort
Posty: 161
Rejestracja: 10 lipca 2012, 16:44
Lokalizacja: Opole

Postautor: Mort » 19 kwietnia 2013, 13:05

No to ja też wtrące swoje 3 grosze.Bardzo dobry warsztat motocykl był w stanie agonalnym a wyjechał jak nowy przy tym jeszcze nie zdarli ze mnie skóry :) Z czystym sumieniem polecam każdemu.

jusi
Posty: 1
Rejestracja: 21 września 2015, 12:29

Re: serwis GMK EXTREME - informacje, promocje

Postautor: jusi » 21 września 2015, 12:31

Ja jak na razie jedyny dobry zakład jaki znalazłem moge polecić taki z Wrocławia. Nie znam nazwy, ale jest kolo pętli tramwajowej na Kamiennej. Żałuję, że w Opolu nie ma takiego...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika