Problem z wyświetlaczem licznika

Miejsce na zapytania i porady techniczne, a także na informacje o usługach motocyklowych na terenie Opolszczyzny. Tu możesz także zareklamować swoją działalność ;)
Awatar użytkownika
DomN
Posty: 220
Rejestracja: 20 lutego 2007, 22:59
Lokalizacja: Przysiecz / München

Problem z wyświetlaczem licznika

Postautor: DomN » 29 sierpnia 2011, 21:16

Witam,
posypał mi się wyświetlacz licznika w Hornecie
Obrazek
to małe g***o pod prędkościomierzem :evil: nie wyświetla wszystkiego dopiero jak wkręca silnik na ok 4k to dostaje jakiś takich wstrząsów, że działa jako tako i coś na nim widać
gdzie i kto w Opolu może mi to zrobić :?: czy trzeba wymienić całość :?: odkręciłem licznik i próbowałem ruszać kablami ale nic nie pomogło :x
brat mówił, że będzie trzeba coś na płytce lutować, pomoże to :?:

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 651
Rejestracja: 12 kwietnia 2010, 22:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: Arnold » 29 sierpnia 2011, 21:32

Też bym przypuszczał że coś na płytce poszło. Rozkręć licznik to zobaczysz czy wszystkie luty się trzymają.

Awatar użytkownika
DomN
Posty: 220
Rejestracja: 20 lutego 2007, 22:59
Lokalizacja: Przysiecz / München

Postautor: DomN » 29 sierpnia 2011, 22:35

no a gdzie mi tą płytkę polutują ? możesz mi coś polecić ? okolice Prószkowa, albo gdzie w Opolu najlepiej :?:

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 651
Rejestracja: 12 kwietnia 2010, 22:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: Arnold » 29 sierpnia 2011, 22:42

Mam kolegę który mógłby to polutować. Mieszka w Przeczy koło Skorogoszczy. Kawałek drogi ale mogę się z nim spiknąć w Opolu.

Awatar użytkownika
andrut78
Posty: 375
Rejestracja: 13 marca 2010, 09:40
Lokalizacja: Opole, os. Armii Krajowej

Postautor: andrut78 » 30 sierpnia 2011, 22:06

Ewentualnie podjedź do serwisu komórek albo laptopów.

Możesz mieć też tzw. zimne luty, gołym okiem tego nie zauważysz, płytkę wtedy należy wygrzać gorącym powietrzem w stacji lutującej. Każdy serwis GSM/PC powinien Ci to zrobić. W razie "W" to najlepiej wygooglać sobie te serwisy i obdzwonić po kolei ustalając termin i cenę.

Rozwiązaniem alternatywnym jest instalacja licznika rowerowego ;)
Honda CBR 600 F4i '02
Junak M10 '64
__________________

Awatar użytkownika
DomN
Posty: 220
Rejestracja: 20 lutego 2007, 22:59
Lokalizacja: Przysiecz / München

Postautor: DomN » 31 sierpnia 2011, 11:24

wczoraj zawiozłem już do jednego serwisu laptopowego ;) na ul.Budowlanych czy ul. Zakładowej za jakimś Drewno coś tam, mam nadzieję, że to pomoże :)

tylko, że nie umiałem rozebrać wskazówek i odkręcić tarcze, mam nadzieje ,ze tam teog nie ruszali bo jak mi przestawią wskazówki to będzie dopiero kapa ;/

Awatar użytkownika
DomN
Posty: 220
Rejestracja: 20 lutego 2007, 22:59
Lokalizacja: Przysiecz / München

Postautor: DomN » 29 kwietnia 2013, 01:27

ten serwis nic nie zauważył, przez zimę dałem licznik kumplowi którego znajomy się na tym zna no i nic dalej nie działa, stwierdził, że wyświetlacz do wymiany ! mam już wyświetlacz, czy ktoś wie gdzie mi na miejscy wymienią taki wyświetlacz ?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika