Suzuki GSXR 600 2003 - DO NAPRAWY

Miejsce na zapytania i porady techniczne, a także na informacje o usługach motocyklowych na terenie Opolszczyzny. Tu możesz także zareklamować swoją działalność ;)
Awatar użytkownika
BLACK-PRUDNIK
Posty: 70
Rejestracja: 08 kwietnia 2010, 11:34
Lokalizacja: PRUDNIK

Suzuki GSXR 600 2003 - DO NAPRAWY

Postautor: BLACK-PRUDNIK » 18 maja 2010, 08:52

Witam forumowiczów,

Mam pytanko do tych którzy orientują się w temacie napraw motocykli, a mianowicie ile kosztowała by naprawa motocykla z fotek poniżej.
Motor jest po szlifie, a pytam dlatego że mogę go wychaczyć za całkiem przyzwoite PLN i jeżeli naprawa nie była by zatrważająco droga to miał bym ciekawy motor do nauki stuntu.

FOTA 1 - KLIK
FOTA 2 - KLIK
FOTA 3 - KLIK
FOTA 4 - KLIK
FOTA 5 - KLIK
FOTA 6 - KLIK
FOTA 7 - KLIK

z góry dzięki za pomoc ...

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Petro
Posty: 366
Rejestracja: 04 sierpnia 2006, 22:35
Lokalizacja: Komprachcice/Gliwice

Postautor: Petro » 18 maja 2010, 17:59

zakladajac ze rama jest prosta. tj. prosto jedzie bo widze ze tylny stelaz jest ruszony a moto ma byc do stuntu to do 1000 pln z naprawa sie zmiescisz jak dobrze pojdzie. duzo zalezy od tego co z silnikiem i z rama. w razie wiekszej ilosci pytan sluze pomoca :D

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 18 maja 2010, 23:01

Jak motocykl ciągnie w którąkolwiek ze stron, to nie koniecznie oznacza, że rama jest krzywa przecież. Powodów może być bardzo wiele.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 19 maja 2010, 01:44

Killu pisze:Jak motocykl ciągnie w którąkolwiek ze stron, to nie koniecznie oznacza, że rama jest krzywa przecież. Powodów może być bardzo wiele.


Ale jesli jedzie prosto to na 95% pewne, ze rama jest prosta. Nie odwracaj kota ogonem :P
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 19 maja 2010, 10:55

No tak, ale żeby pogiąć ramę trzeba się naprawdę srodze o to pofatygować. Najczęściej jest to kwestia lag, albo półek. Bywa, że winę ponoszą nawet łożyska. Sporadycznie jest to rama. A jak jest rama, to zazwyczaj już na oko widać, że jest lipa.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Petro
Posty: 366
Rejestracja: 04 sierpnia 2006, 22:35
Lokalizacja: Komprachcice/Gliwice

Postautor: Petro » 19 maja 2010, 17:50

właśnie brakuje fotki centralnie z przodu i boku bo nie wiadomo jak lagi. z reszta prawda jest taka ze po pierwsze bez ściągnięcia plastików i porządnej weryfikacji nie da się ocenić "prostoty" motocykla a po drugie na żywo trzeba by go ocenić.
Killu pisze:Jak motocykl ciągnie w którąkolwiek ze stron, to nie koniecznie oznacza, że rama jest krzywa przecież. Powodów może być bardzo wiele.
dokladnie. Wystarczy brak jednego odważnika na kierze i bedzie ściągać - tak jak w moim przypadku :roll:

Awatar użytkownika
BLACK-PRUDNIK
Posty: 70
Rejestracja: 08 kwietnia 2010, 11:34
Lokalizacja: PRUDNIK

Postautor: BLACK-PRUDNIK » 19 maja 2010, 19:10

W takim razie chłopaki zapraszam was do siebie ... jak tylko się wypogodzi ... jeżeli ktoś nie będzie miał się jak dostać to transport na 7 osób mam ...

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Radar
Posty: 147
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 23:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: Radar » 20 maja 2010, 16:11

pytanko chodzi o malowanie i klejenie plastikow?
jezeli tylko to to niedrogo
Radar

Radar Motors
Warsztat, Części zamienne, Akcesoria motocyklowe

Suzuki SV 650s

Prędkość jest bogiem a wiara w boga jest nałogiem

http://www.bikepics.com/members/radar123/

dani472
Posty: 10
Rejestracja: 15 lipca 2008, 10:45

Postautor: dani472 » 20 maja 2010, 17:44

jeśli to był tylko mały szlif to podejrzewam ze rama jest prosta a poza tym jeśli to ma być naprawdę motor do nauki stuntu to jeszcze nie jedna taka gleba przed nim, ja bym się bardziej skupił na silniku

Awatar użytkownika
Petro
Posty: 366
Rejestracja: 04 sierpnia 2006, 22:35
Lokalizacja: Komprachcice/Gliwice

Postautor: Petro » 20 maja 2010, 18:46

wlasnie widzialem tam kawałek uszkodzonego silnika i chyba wałek na wierchu:P

Awatar użytkownika
BLACK-PRUDNIK
Posty: 70
Rejestracja: 08 kwietnia 2010, 11:34
Lokalizacja: PRUDNIK

Postautor: BLACK-PRUDNIK » 20 maja 2010, 19:36

Petro pisze:wlasnie widzialem tam kawałek uszkodzonego silnika i chyba wałek na wierchu:P


Dokładnie dekiel jest rozwalony i wyciekł olej dlatego nie mam jak się nim przejechać ...
Obrazek

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 20 maja 2010, 20:19

Radar pisze:pytanko chodzi o malowanie i klejenie plastikow?
jezeli tylko to to niedrogo

widziałeś kiedyś motocykl do stuntu z plastikami :roll:
Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 21 maja 2010, 09:00

Oczywiście, że tak ;)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 21 maja 2010, 13:21

Killu pisze:Oczywiście, że tak ;)

dobra .... Nauki stuntu ??
Dawcy,świry,idioci...Ludzie nazywają nas różnie,jednak ta ciemna masa nie wie,że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych.Dla nas tylko przeciętnych...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WARSZTATY, SKLEPY, USŁUGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika